Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 35 × 12 cm |
| Marka | Yamaha |
| Model | Grizzly 660 |
| Pojemność | 660 |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rodzaj pojazdu | ATV |
| Rok produkcji | 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 |
| Stan | Nowy |
Ceny podane są bez kosztów dostawy.
Zapytaj naszych doradców o możliwości zakupu!
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 35 × 12 cm |
| Marka | Yamaha |
| Model | Grizzly 660 |
| Pojemność | 660 |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rodzaj pojazdu | ATV |
| Rok produkcji | 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 |
| Stan | Nowy |