Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 19 × 9 cm |
| Kolor | Seledynowy |
| Marka | BRP, CAN-AM |
| Płeć | mężczyzna |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rozmiar | 32 |
| Stan | Nowy |
Poprzednia najniższa cena: 500,00 zł.
Ceny podane są bez kosztów dostawy.
Zapytaj naszych doradców o możliwości zakupu!
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 19 × 9 cm |
| Kolor | Seledynowy |
| Marka | BRP, CAN-AM |
| Płeć | mężczyzna |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rozmiar | 32 |
| Stan | Nowy |