Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 38 × 64 cm |
| Kolor | Czarny |
| Marka | BRP, CAN-AM |
| Płeć | mężczyzna |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rozmiar | 30 |
| Stan | Nowy |
Poprzednia najniższa cena: 300,00 zł.
Ceny podane są bez kosztów dostawy.
Zapytaj naszych doradców o możliwości zakupu!
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 38 × 64 cm |
| Kolor | Czarny |
| Marka | BRP, CAN-AM |
| Płeć | mężczyzna |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rozmiar | 30 |
| Stan | Nowy |