Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 41 × 38 × 64 cm |
| Kolor | Czarny, Moro |
| Marka | BRP |
| Model | Puffer Jacket |
| Płeć | mężczyzna |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rozmiar | XXL |
| Stan | Nowy |
Poprzednia najniższa cena: 715,00 zł.
Ceny podane są bez kosztów dostawy.
Zapytaj naszych doradców o możliwości zakupu!
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 41 × 38 × 64 cm |
| Kolor | Czarny, Moro |
| Marka | BRP |
| Model | Puffer Jacket |
| Płeć | mężczyzna |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rozmiar | XXL |
| Stan | Nowy |