Informacje dodatkowe
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 × 50 × 65 cm |
| Kolor | Czarny |
| Marka | Polaris |
| Model | Sportsman |
| Pojemność | 550, 850 |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rok produkcji | 2011 |
| Rodzaj pojazdu | ATV |
| Stan | Nowy |
Ceny podane są bez kosztów dostawy.
Zapytaj naszych doradców o możliwości zakupu!
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 × 50 × 65 cm |
| Kolor | Czarny |
| Marka | Polaris |
| Model | Sportsman |
| Pojemność | 550, 850 |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rok produkcji | 2011 |
| Rodzaj pojazdu | ATV |
| Stan | Nowy |