Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 10 × 3 cm |
| Marka | Yamaha |
| Model | Grizzly 550, Grizzly 700 |
| Pojemność | 550, 700 |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rodzaj pojazdu | ATV |
| Rok produkcji | 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 |
Ceny podane są bez kosztów dostawy.
Zapytaj naszych doradców o możliwości zakupu!
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 10 × 3 cm |
| Marka | Yamaha |
| Model | Grizzly 550, Grizzly 700 |
| Pojemność | 550, 700 |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rodzaj pojazdu | ATV |
| Rok produkcji | 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 |