Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 5 cm |
| Kolor | Zielony |
| Marka | Honda |
| Model | TRX420 |
| Pojemność | 420 |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rodzaj pojazdu | ATV |
| Rok produkcji | 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Stan | Nowy |
Ceny podane są bez kosztów dostawy.
Zapytaj naszych doradców o możliwości zakupu!
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 5 cm |
| Kolor | Zielony |
| Marka | Honda |
| Model | TRX420 |
| Pojemność | 420 |
| Rodzaj | Oryginalna |
| Rodzaj pojazdu | ATV |
| Rok produkcji | 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Stan | Nowy |